Kolik vás tady bylo: Dnes 198 | Včera 116 | Za poslední měsíc 314 | Celkem 781795

banner-ver2A

O společnosti

Sídlo RK ATRIM spol. s r.o.

Tradice poskytování realitních služeb sahá v naší realitní kanceláři až do roku 1991. Pod názvem ATRIM, spol.s r.o. se s námi můžete setkávat od roku 1993. Po celou dobu trvání firmy je naší hlavní myšlenkou poskytovat co nejúplnější služby pro naše klienty, věnovat individuální pozornost každému obchodnímu případu a veškerou spolupráci s klientem vést v duchu spolehlivosti, diskrétnosti a profesionality. Proto se snažíme neustále zvyšovat odbornost našich pracovníků a spolupracovat s nejkvalitnějšími externisty. Bez problému jsme vyhověli podmínkám nového Zákona o realitním zprostředkování (39/2020 Sb.).

Od účinnosti zákona č. 26/2000 Sb. o veřejných dražbách jsme držiteli koncese dražebníka a provádíme dobrovolné dražby movitých i nemovitých věcí. Kromě každodenního zprostředkovávání prodejů a pronájmů nejrůznějších nemovitostí spolupracujeme dlouhodobě s několika městy a obcemi při privatizaci bytového fondu i prodeji jiného nemovitého majetku občanům, ať již klasickou formou nebo prostřednictvím veřejné dražby.

RK ATRIM byla mimo jiné investorem při výstavbě inženýrských sítí v lokalitě Slovenská - U zastávky v Opavě - Kylešovicích. Tuto lokalitu jsme komplexně připravili pro výstavbu rodinných domků od schválení zástavbového plánu v Zastupitelstvu města, přes komplexní financování výstavby, až po kolaudaci všech sítí. 

Sídlo společnosti je v kancelářích na Ostrožné ul. 6 v centru Opavy na pěší zóně. Spolupracujeme také s jinými kancelářemi, jak v našem regionu, tak po celém území České republiky.

Spokojenost našich klientů je základní motivací naší práce. Že jsou naši klienti s našimi službami spokojeni, můžeme usuzovat z toho, že se k nám i po létech vracejí.